zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

5 przykładów fetyszy

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Mówiąc o seksie zawsze pojawi się gdzieś temat fetyszy, ponieważ są one bardzo mocno powiązane z seksem. Bez nich wielu ludzi nie byłoby wstanie czerpać maksymalnej przyjemności z seksu. Lista fetyszy jest bardzo długa. Poniżej przedstawię 5 przykładów wybranych fetyszy.


1. Podofilia – jest to po prostu fetysz stóp. Jest to jeden z najpopularniejszych fetyszy, który ma wiele odmian. Bardzo często łączony z innymi zabawami seksualnymi np. pani – niewolnik oraz z innymi fetyszami. Zdecydowanie częściej mają go mężczyźni niż kobiety. Warto też dodać, że stopa, stopie nie równa i każdy fetyszysta ma swoje ulubione stopy. Palce, paznokcie, podbicie wszystko ma znaczenie.

2. Alghedonia – człowiek doznaje rozkoszy podczas doznawania bólu. Ból może być różny. Może wynikać z bicia, a nawet deptania co powiązałoby go w pewnym sensie z fetyszem stóp. Głównym czynnikiem podniecenia jest ból, ale z czego będzie on wynikał to już zależy od preferencji.

3. Anastemafilia – tutaj bodźcem seksualnym jest partner niskiego wzrostu. To jedyny wymóg seks może być „normalny”, ale ważne, żeby partner był niski. To dobra informacja dla wszystkich ludzi o niskim wzroście.

4. Nekrofilia – w tym przypadku podniecenie seksualne można osiągnąć tylko poprzez kontakt z osobą zmarłą. Wielu ludzi uważa ten fetysz za obrzydliwy, a takie zachowania podciąga się pod bezczeszczenie zwłok. Ludzie z tym fetyszem mają ciężko, ponieważ nie łatwo o „kontakt’ z osobą zmarłą, chyba że pracuje się w odpowiednich miejscach.

5. Zelofilia – są fetysze, gdzie człowiek, a nawet kontakt fizyczny nie są potrzebne. Przykładem takiego fetyszu jest zelofilia. Tutaj satysfakcję osiąga się wyłącznie na drodze fantazjowania, ani człowiek, ani zwierzę, ani nawet przedmiot nie są potrzebne. Wystarczy sama wyobraźnia.

Wymienione wyżej fetysze nie są nawet wierzchołkiem góry. Fetyszy jest znacznie więcej, wśród nich są takie, które nawet ciężko sobie wyobrazić, ale one istnieją i w dodatku są dla kogoś bodźcem, który doprowadza do podniecenia. Ludzie są różni, więc normalne, że ich preferencje seksualne także będą się różnić.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x