zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

5 pozycji seksualnych, które zadowalają każdą kobietę!

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Niewątpliwie każdy mężczyzna pragnie wiedzieć, jak skutecznie zadowolić swoją parterkę w łóżku. Udany seks zacieśnia więzi, uwalnia endorfiny, poprawia samopoczucie i wzmacnia pewność siebie.

Jest kluczem do tworzenia zgranego związku! Jak się okazuje nie bez znaczenia jest dobieranie pozycji seksualnych. Jest kilka takich, które szczególnie lubią kobiety, a wszytko dzięki temu, że zapewniają im niezapomniane doznania. Nie tylko głęboka penetracja jest kluczem do sukcesu! Dla kobiet istotny jest komfort, poczucie atrakcyjności, bliskości, a niekiedy nawet zyskanie inicjatywy. Jakie zatem pozycje seksualne lubią kobiety? O tuż jest kilka szczególnie trafiających w ich gust, ale do tego warto zawsze zadbać o atmosferę. Wszytko po to, by zapewnić partnerce maksimum wygody, poczucia bezpieczeństwa i pożądania. To sposób na jej odprężenie, które wpłynie na to, jak przeżyje chwile zbliżenia.

Top 5 pozycji seskulanuch lubianych przez kobiety!

Pozycja misjonarska z nogami opartymi o ramiona partnera. To tradycyjna pozycja, która zapewnia wysoki komfort, ale nieco urozmaicona. Zarzucenie nóg na ramiona partnera zapewnia bardzo głęboką penetrację, a tym samym wyjątkowe doznania.

Pozycja seksualna na łyżeczkę. To propozycja ułożenia podczas stosunku, któtra zapewnia wyjątkową bliskość. Kobieta leżąca na boku jest tulona przez partnera, który wchodzi w nią od tyłu. Jednocześnie może on pieścić jej łechtaczkę i sutki, co wzmacnia doznania.

Pozycja na jeźdźca, jest szczególnie lubiana za sprawą tego, że kobieta może kontrolować głębokość penetracji i nadwać tempo. W tym przypadku to mężczyzna leży na plecach, a kobieta siada na nim okrakiem.

Pozycja na odwróconą kowbojkę. To kolejna pozycja z tych, które pozwalają kobiecie przejąć inicjatywe. Siada ona okrakiem na partnerze, ale tym razem plecami do jego twarzy. To ułożenie, które pozwala na głęboką penetrację i stymulację punktu G.

Pozycja seskualna kurtyzany jest bardzo wygodna dla Pań. W tym przypadku kobieta układa się na stole, blacie czy krześle, natomiast mężczyzna wchodzi w nią od przodu. Zapewnia ona gęboką penetracje i pozwala intensywnie pieścić punkt G.

Jak stworzyć doskonałą atmosferę do udanego seksu?

Sprawa wymaga zadabania o kilka szczegółów. Z pewnością kojąco na zmysły działają ładne zapachy i spokojna muzyka. Dobrze również nieco zaciemnić pomieszczenie i dodać klmatycznego światła np. zapalić świece. Istotna jest też tak zwana gra wstępna. Polegać powinna ona na wzajemnych pieszcztach, które będą wzmagać podniecenie u partnerów. Kobiety preferują delikatne pieszczenie ciała lub wspólną kąpiel. Wstępem może być również seks oralny.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x